Aile Danışmanı | Cinsel Terapist | Okul Öncesi Egitimcisi | Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir Kitabının Yazarı | Aile Dostu Şehir Projesinin Mimarı |Anne Baba Okulu'nun Kurucusu

Bugün Günlerden Bursa

img_2607.jpg

Bugün güne Bursanın güzel anneleriyle başladık.Daveti için “anne bebek şehir kulubü” kurucusu fıstık anne Nedret Hanıma teşekkür ederim.

Bursa Minik Tırtıllar Anaokulunu görür görmez aşık oldum.Heyecanla merdivenlere doğru yöneldim.Okulun bahçesine açılan kocaman bir balkon vardı önümde,yemyeşil çimler ve park.Biraz göz gezdirdim bahçeye. Değerli annelerimiz gelmiş ve birbirinde şık masalar kurulmuştu. Yemek yarışmasıda var bugün, birbirinden hünerli ellerin ürünleri stantların üzerinde yerini almıştı bile.

Çocuklar cıvıl cıvıl bahçede koşup oynuyorlar.Yanlarına gittim çok kısa oynadık sonra karıştım kalabalığa. Merhabalar,tanışmalar,ayaküstü sohbetler başlıyor. Bir yandan masamı hazırlıyorum desteğini hiç esirgemeyen güzel kalpli Öniz hanımla birlikte,benim yol arkadaşım olur kendisi.

Kitabım “Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir” en başta yerini alıyor ve desteklerini hiç esirgemeyen sponsorlarımın ürünleri raflarda yerleşiyor.

Annelerimizle kitabımla ilgili sohbete başladık bile.

Bu sırada jüri yemek tadımlarını yapıyor,hep birlikte keyifle yedik hepsi muhteşemdi yapanların ellerine emeklerine sağlık.

Yiyeceklerin tadına bakarken bir taraftanda anlatmaya başlıyorum,hızla kalabalık oluyor masamın etrafı,elleri havada görüyorum tek tek cevaplıyorum soruları can kulağıyla dinliyor güzel anneler beni.Zaman anlamını kaybediyor sohbetimiz oldukça derin.

En sevdiğim hep birlikte kol kola anılara diyerek gülümsemek kameraya.

Vedalaşmak yerine bir sonraki görüşme için temennilerle ayrılıyoruz.”Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir” ailesine yeni üyeler ekliyorum ve bir sonraki istikamete doğru yola çıkıyorum.

Sonsuz Teşekkürler,

Anne bebek şehir kulubü

Minik tırtıllar anaokulu

Bursanın değerli güzel anneleri.

Sevgiyle kalın :)

Bir önceki yazımız olan Trt Kent Radyosu Sen Büyürken'de Sevgili Reyhan ŞENAY'ın konuğuydum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar Kapalıdır.

Canan Çam
Loading...